Зберігання документів | архівне зберігання

Архівні короби розміщуються горизонтально на стаціонарних стелажах.

Архівні сховища відповідають стандартам архівного зберігання (Наказ Державного Комітету архівів України № 6 від 15 січня 2003 «Про затвердження положення про умови зберігання архівних документів»).

Всі документи зберігаються в фірмових архівних боксах, які розміщуються в архівному коробі з клапанами, виготовленому з безкислотного гофрованого картону, забезпечує схоронність вмісту короби, в тому числі під час транспортування.

Короба пломбуються в присутності Замовника за допомогою спеціальних пломб, кожна з яких має свій індивідуальний номер.

При відкритті короба пломба пошкоджується, і її номер не підлягає відновленню, що виключає будь-яке несанкціоноване втручання.

Економія і практичність: звільнення дорогих офісних площ, економія на обладнанні для архіву і додаткових співробітників

- Порядок: документи підготовлені до архівного зберігання і знаходяться на своїх місцях, завдяки цьому пошук і видача потрібного документа проводиться максимально оперативно.

- Дотримання термінів зберігання: серед Ваших документів будуть тільки ті, які повинні зберігатися відповідно до чинних нормативів.

- Конфіденційність і обмеження доступу: документи знаходяться в опломбованих архівних коробах, доступ до них отримують лише уповноважені співробітники Вашої компанії.

- Безпека: документи знаходяться під надійним захистом з дотриманням усіх існуючих норм в області архівного зберігання